Hydraulik Poznań tel: 791 119 472

profesjonalne usługi hydrauliczne

Image1\

W okresie grzewczym nie trudno o awarię grzejnika, czy pęknięcie rurki centralnego ogrzewania. Wraz z eksploatacją pojawiają się także awarie, zwykle na początku okresu grzewczego można wykryć nieprawidłowości instalacji, jednakże nie wszyscy decydują się na profilaktyczne przeglądy instalacji. Efektem tego są nieoczekiwane i nie rzadko przykre dla użytkowników awarie w najtrudniejszych okresach zimy, kiedy sieć grzewcza jest eksploatowana intensywnie i może ulec uszkodzeniu.

Niestety naprawa tak drobnych usterek jak wymiana grzejnika, czy usunięcie nieszczelności często wiąże się z poważnym przestojem w dostawie ciepła, dzięki naszej usłudze jaka jest zamrażanie rur poznań możecie Państwo cieszyć się ciepłem także podczas usuwania awarii sieci ciepłowniczej. Mechaniczne zamrażanie rur odłącza obieg wody jedynie na wybranym odcinku pozwalając wymienić grzejnik, usunąć awarię bez konieczności spuszczania wody z całego systemu grzewczego i odłączania instalacji grzewczej.

Dzięki posiadanemu sprzętowi, jak również doświadczeniu w  zamrażaniu rur zapewniamy usunięcie usterki centralnego ogrzewania w szybki i sprawny sposób bez konieczności odłączenia całej instalacji grzewczej.
Dużym atutem oferty naszej ekipy naprawczej jest działalność w trybie pogotowia co zapewnia dostępność fachowców bez przerwy, nasze pogotowie działa przez wszystkie dni tygodnia, przez okrągły rok. Przyjmujemy zgłoszenia z rejonu Poznania i bliskich mu okolic.
Oczywiście poza nagłymi przypadkami wymagającymi natychmiastowej interwencji z naszej strony, możliwe jest zgłoszenie usterki i usunięcie jej w ustalonym terminie.

Wybierając naszą firmę celem naprawy instalacji grzewczej mają Państwo gwarancję jakościowej obsługi obejmującej nie tylko fachowca o doskonałej wiedzy i doświadczeniu, ale również wyposażonego w odpowiedni sprzęt, kwalifikacje oraz kulturę osobistą.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie instalacji grzewczych, jak również zapoznania się z pozostałymi usługami, jakie dostępne w naszej ofercie firmy.

Galeria-nasze usługi