Hydraulik Poznań tel: 791 119 472

profesjonalne usługi hydrauliczne

Image1\

Nasza firma działa na rynku instalatorskim od ponad dwudziestu lat, co pozwoliło jej poznać branżę hydrauliczną na tyle, by stać się lokalnym liderem wśród firm świadczących usługi hydrauliczne. Począwszy od usług hydraulicznych stopniowo oferta firmy poszerzała się wraz z nabywanym doświadczeniem i uznaniem wśród klientów. Obecnie posiada profil firmy instalacyjno-remontowej działając na terenie Poznania oraz okolicy.

Dbając o poziom wykonywanych usług, naszą firmę cechuje kompetencja, poświadczona stosownymi uprawnieniami oraz szeregiem szkoleń uzupełniających wiedzę i praktykę z zakresu usług instalatorskich i hydraulicznych. Zespół pracowników stanowi nie jeden hydraulik poznań, ale wykwalifikowana kadra o wysokiej kulturze osobistej i rzetelnym podejściu do swoich zadań.

Oprócz usług naprawczych obejmujących drobne usterki i awarie instalacji nasza firma świadczy również szereg prac związanych z tworzeniem instalacji, podłączeniami oraz przeglądami instalacji wszelkiego rodzaju.
Dodatkowo naszym klientom zapewniamy serwis urządzeń Termet i Junkers gwarantując bezzwłoczną ich naprawę. To właśnie ten segment usług sprawia, że nie jesteśmy jedynie pogotowiem hydraulicznym usuwającym awarię starej lub wadliwej instalacji.

Atrakcyjny cennik usług oferowanych przez naszą firmę zapewnia konkurencyjność, a wysoka jakość obsługi klienta od wyceny przez fachowe doradztwo i wykonanie sprawia, że się wciąż rozwijamy i istniejemy na rynku od dwóch dekad. Naszej praktyki i doświadczenia pozazdrościć może nam nie jeden instalator poznań, co więcej bagaż doświadczeń nabytych podczas pracy z klientami pozwala nam na doskonalenie swojego fachu oraz permanentny rozwój firmy.

Mając świadomość potrzeby funkcjonowania w trybie pogotowia, w ofercie naszej firmy znajduje się również usuwanie nagłych usterek, pęknięć rur, odmrażanie, jak i zamrażanie rur itd. Firma działa całodobowo przez wszystkie dni tygodnia, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo klientom w pilnej potrzebie.

Ze strony naszej firmy gwarantujemy szybki dojazd na terenie Poznania oraz okolic oraz błyskawiczne usunięcie awarii zapobiegając jej ujemnym skutkom i rozprzestrzenieniu się. Posiadając bogato wyposażony warsztat oraz nie bojąc się wyzwań nasza firma podejmuje zarówno typowe zlecenia, jak i te nietypowe.

Szanując każdego klienta podejmujemy zlecenia drobne, jak i obsługi kompleksowej. Doceniając wartość, jaką ma czas, umożliwiamy skorzystanie z oferty na remont mieszkania, prace wykończeniowe wraz z projektem i doradztwem w zakresie zastosowanych materiałów, rozwiązań natury technicznej i funkcjonalności użytkowania. Z naszej strony gwarantujemy wykonanie remontu przez ekipę wielu fachowców różnych specjalizacji, bez konieczności współpracy z różnymi firmami.

Galeria-nasze usługi