Hydraulik Poznań tel: 791 119 472

profesjonalne usługi hydrauliczne

Image1\

Nie każdy jest złotą rączką i potrafi bądź ma ochotę majsterkować także jako hydraulik poznań w swoim domu. Tyczy się to zwłaszcza kobiet, które samotnie prowadzą gospodarstwo domowe, osób starszych, czy zapracowanych, dla których każda usterka w instalacji wodno-kanalizacyjnej to poważny problem powodujący dyskomfort w czynnościach życia codziennego.

Czasami błaha usterka jak cieknący kran, przytkany odpływ brodzika lub uszkodzona spłuczka w toalecie mogą być powodem poważnych awarii instalacji, zalania całego domu, sąsiadów itd.
Nie czekaj jak będzie za późno, znacznie szybciej, łatwiej i taniej naprawić nieszczelność wokół kranu, czy przyłącza pralki niż zatrzymać wyciek z pękniętej rury.

W ofercie naszej firmy znajduje się bogaty zestaw usług hydraulicznych od tych najpopularniejszych jak udrażnianie rury, przez wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej na potrzeby nowej aranżacji kuchni, czy łazienki, po podłączenie umywalki, zmywarki do sieci wodno-kanalizacyjnej wraz z adaptacją zastanej instalacji.

W ramach usług hydraulicznych zapewniamy również obsługę sieci grzewczej, kiedy uszkodzeniu ulegnie grzejnik, lub przyłącze pieca, a także gdy pęknie rurka. Jako jedna z nielicznych firm na rynku wykonujemy zamrażanie rur, co umożliwia naprawę instalacji na pewnym odcinku bez konieczności wyłączenia ogrzewania.

Wiele osób stawia sobie za punkt honoru własnoręczne podłączenie umywalki, czy wanny, tymczasem nie jest to odpowiedzialne rozwiązanie, o ile nie posiadamy w domu stosownego wyposażenia w narzędzia i minimalny zakresu wiedzy o hydraulice. Również w takich przypadkach polecamy nasza ekipę, która chętnie Państwa wyręczy w mało przyjemnej pracy dla amatora hydrauliki.

Galeria-nasze usługi