Hydraulik Poznań tel: 791 119 472

profesjonalne usługi hydrauliczne

Image1\

Jak każda rzecz, również kuchenka gazowa od czasu do czasu wymaga wymiany z uwagi na wyeksploatowanie lub zwyczajnie dlatego, ze mamy taki kaprys, zmieniła się moda, pojawił się nowy model lub przy okazji remontu warto było kupić nową kuchenkę. Jednakże sam zakup to nie wszystko co wystarczy by ugotować obiad na nowym planiku. By poprawnie działała należy ja podłączyć czy to do sieci gazowej, czy tez do butli gazowej. Jako, że niemal każda kuchenka, różnych producentów i różnego typu posiada zróżnicowany sposób montażu i wykonania przyłącza warto w tym celu zamówić fachowca.

W ofercie usług naszej firmy znajduje się między innymi wymiana kuchenek gazowych poznań obejmująca odłączenie dotychczasowej kuchenki, wykonanie nowego przyłącza oraz jego sprawdzenie pod kątem szczelności instalacji gazowej. Dzięki szybkiej realizacji, a jednocześnie kompetentnej pomocy podłączenie kuchenki gazowej nie będzie sprawiać problemu.

Nasi fachowcy służą swoją wiedzą i umiejętnościami na terenie całego Poznania oraz okolicy, dlatego też jeżeli postanowiłeś wymienić kuchenkę na nową lub potrzebujesz montażu dotychczas używanej kuchenki w nowym miejscu zadzwoń do nas!

Nie zawsze podłączenie kuchenki jest banalne, czasami wystarczy jedynie połączyć dwa elementy, a czasami przyłącze wymaga stosownej adaptacji. Bez względu na stopień komplikacji podłączenia warto skorzystać z pomocy fachowca, dzięki czemu będziemy mieć pewność sprawności przyłącza i poprawnego montażu instalacji gazowej, co jest bardzo ważne dla zachowania środków bezpieczeństwa na wypadek nieszczelności.

Zaletą wymiany kuchenki za naszym pośrednictwem jest również to, ze nie musisz przejmować się zakupem elementów potrzebnych do montażu, gdyż nasza ekipa posiada komplet narzędzi, jak i materiałów koniecznych do przyłącza gazu w kuchence.
Dodatkowym atutem usługi naszego instalatora jest atrakcyjna cena wykonania przyłącza gazu, dzięki której nie warto ryzykować samodzielnego majsterkowania przy instalacji gazowej.

Galeria-nasze usługi