Hydraulik Poznań tel: 791 119 472

profesjonalne usługi hydrauliczne

Image1\

Ofertę usług naszej firmy stanowi szereg czynności związanych z instalacją wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, jak również instalacjami gazowymi.

Usługi montażu instalacji wodnej, kanalizacyjnej, jak i grzewczej oraz gazowej
W XXI wieku trudno znaleźć obiekt mieszkalny bez instalacji wodno-kanalizacyjnej. Równie popularne są instalacje gazowe oraz centralnego ogrzewania, wymagające profesjonalnego wykonania i konserwacji. Nasza firma projektuje, jak i wykonuje instalacje optymalne do potrzeb i warunków w obiekcie.

Usuwanie zatorów i udrażnianie rur, jak również naprawa cieknących rur
Nawet w idealnie wykonanej instalacji, czy to nowej, czy starej może zdarzyć się awaria poprzez pęknięcie rury, czy pojawienie się korozji, nieszczelności. Z naszą pomocą odpływ znów będzie drożny, a rura nie będzie przeciekać.

Pogotowie hydrauliczne i gazowe dostępne przez całą dobę
Wykonujemy zamrażanie rur mechanicznie w instalacjach grzewczych, usuwamy awarie wodno-kanalizacyjne oraz nieszczelności w instalacjach gazowych. Wyruszamy do niewielkich usterek, jak tez do poważnych awarii.

Instalacja wanien, umywalek, toalet
Remont domu lub jego budowa wymaga wykończenia oraz podłączenia wielu urządzeń, między innymi armatury, jak przyłącza wany, osadzenia kabiny prysznicowej, umywalki, czy montażu toalety. Nasza firma zapewni fachowe i szybkie podłączenie każdego sprzętu.

Podłączenia pralek, zmywarek, bojlera, kuchenki gazowej
W każdym domu roi się od sprzętów AGD, które wymagają nieco sprytu złotej rączki, jak i stosownych uprawnień. Nasi fachowcy chętnie wyręczą tych, którym sprawia kłopot podłączenie węży i zaworów w odpowiednie miejsce.

Przeglądy szczelności instalacji gazowych wraz z wykonaniem próby szczelności.
Jeżeli podejrzewasz, że może w Twoim domu dochodzić do rozszczelnienia instalacji gazowej, koniecznie sprawdź to za pośrednictwem naszego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników, by ustrzec się przed skutkiem wadliwej instalacji gazu.

Usługi remontowe i prace wykończeniowe
Jeśli zależy Ci na szybkim remoncie i kompleksowym wykończeniu domu, mieszkania pod klucz, nasza oferta prac remontowo-budowlanych jest doskonała. Szereg fachowców oraz usług jakie świadczą pozwala wykonać zarówno gruntowny remont domu, jak i odświeżenie łazienki.

Do szczególnych usług należą także prace spawalnicze.

Potwierdzając swoje kwalifikacje i umiejętności na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji.
Na wykonane usługi wystawiamy faktury VAT.

Dysponujemy szeregiem uprawnień, które pozwalają nam na wykonanie swej pracy zgodnie z najwyższymi standardami jakości w branży hydraulicznej.

Zapewniany serwis pogwarancyjny urządzeń marek Termet oraz Junkers.
Dodatkowym atutem naszej oferty jest dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz specjalistycznego sprzętu pomiarowego i narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć niemal każdą awarię, czy to sieci grzewczej, czy wodno-kanalizacyjnej zapobiegając tym samym wielu szkodom materialnym, jakie niesie ze sobą usterka.

Działając na rynku od ponad 20 lat posiadamy grono stałych i zadowolonych klientów, którzy chętnie potwierdzają nasze kompetencje polecając nas swoim znajomym i nie tylko. Duże zaufanie jakim obdarzają nas klienci zobowiązuje, dlatego też w swojej działalności dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była wyczerpująca, jakościowa, a także cechowały ją konkurencyjne ceny na rynku.

Zachęcamy do skorzystania z usług prewencyjnych w obrębie instalacji wodno-kanalizacyjnych, by nie musieć spotykać się w mniej przyjaznych okolicznościach awarii udostępniamy w ofercie przeglądy profilaktyczne.

Galeria-nasze usługi