Hydraulik Poznań tel: 791 119 472

profesjonalne usługi hydrauliczne

Image1\

Nie we wszystkich gospodarstwach domowych występuje instalacja gazu ziemnego, jednakże poza standardową instalacją powszechnie stosuje się butle gazowe do kuchenek gazowych, piecyków, a nawet ogrzewaczy wody. Warto wspomnieć iż przyłącza butli również podlegają sprawdzeniu przez fachowca oraz okresowej ocenie sprawności instalacji gazowej, nie tylko gazu ziemnego.

Nasze pogotowie gazowe poznań zapewnia szeroki zakres usług związanych z usuwaniem awarii sieci gazowych oraz przyłączy sprzętów do instalacji.

Zespół naszych specjalistów interweniuje na terenie całego Poznania, jak również okolicy. Pogotowie gazowe poznań funkcjonuje również w nocy oraz niedziele i święta, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować na Państwa zgłoszenie awarii.

Z uwagi na wysoki stopień niebezpieczeństwa jaki rodzi nieszczelna instalacja gazowa polecamy jej sprawdzenie w każdej sytuacji budzącej wątpliwości. Jeżeli tylko zauważyli Państwo ulatniający się gaz poprzez specyficzny zapach lub nieprawidłowe działanie kuchenki gazowej, junkersa lub innego urządzenia korzystającego z gazu warto to sprawdzić.

Dzięki posiadaniu zestawowi specjalistycznych narzędzi pomiarowych i diagnostycznych nasi fachowcy są w stanie wykryć najdrobniejsze nieprawidłowości poprzez wykonanie prób szczelności, jak również usunąć wszelkie usterki w instalacji gazowej, która wymaga poprawy lub naprawy.
Wysoka jakość świadczonych usług jest dla naszej firmy priorytetowa, zwłaszcza zleceń realizowanych w ramach pogotowia gazowego, które to wymagają szybkiej reakcji i kompetentnej obsługi.

Galeria-nasze usługi