Hydraulik Poznań tel: 791 119 472

profesjonalne usługi hydrauliczne

Image1\

Usługi instalatorskie można podzielić na co najmniej trzy dziedziny obejmujące sieć wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, oraz gazową. Wiele prac jakie wykonuje instalator poznań stanowi połączenie usług typowo hydraulicznych z instalatorstwem gazowym, czy ciepłowniczym. Z tego względu nasza firma nie ogranicza się do wąskiej specjalizacji hydraulicznej, czy usług stricte dotyczących instalacji gazowej, ale oferuje usługi szeroko rozumianej branży instalatorskiej.

Wykonujemy instalacje od początku do końca, jak również remontujemy dotychczasowe instalacje, modernizujemy je, konserwujemy, naprawiamy, jak i adaptujemy do nowych potrzeb ich użytkowników.
Częste zmiany aranżacji wnętrz pomieszczeń sanitarnych i kuchennych wymuszają zmiany w instalacjach wodnej i kanalizacyjnej, jak również gazowej, wówczas gwarantujemy optymalne rozwiązania techniczne i fachowe doradztwo w zakresie wyboru rozwiązania, materiałów itp.

Realizujemy zlecenia na biały montaż, jak również instalację grzejników i pieców centralnego ogrzewania, ogrzewaczy wody, kuchenek gazowych tak na potrzeby klientów indywidualnych, jak również deweloperów, firm, przemysłu i instytucji publicznych.
Korzystając z ekipy naszych instalatorów będziesz zadowolony z jakości usług, jak i samej obsługi klienta, działamy szybko, ale i rzetelnie wykonując swoją pracę.

Nie boimy się nietypowych i odważnych projektów, wykonując wszystkie przyłącza i instalacje zgodnie z powszechnie obowiązującymi standardami, a na wszystkie usługi zrealizowane przez naszych instalatorów udzielamy gwarancji w zakresie prac oraz użytych materiałów.

Galeria-nasze usługi